2 історії успіху клієнтів, які використовують HelpDeskStar

Відмінний сервіс клієнтів є критичним аспектом успіху будь-якого бізнесу. Системи управління зверненнями та тікетами, як HelpDeskStar, забезпечують ефективність і організованість обслуговування, що значно покращує взаємодію з клієнтами та підвищує їхнє задоволення.

HelpDeskStar — це комплексна система управління тікетами, яка дозволяє об'єднати всі канали звернень клієнтів (E-mail, Instagram, Facebook, Telegram, Viber, та WhatsApp) у єдиний інтерфейс. Завдяки широкому спектру функцій, включаючи автоматизацію задач, створення бази знань, і пріоритизацію тікетів, система значно знижує час реакції на запити клієнтів і підвищує загальну продуктивність роботи служби підтримки.

Історія успіху компанії IT компнанії

Загальний огляд компанії та її потреби
Компанія спеціалізується на наданні ІТ-послуг для корпоративних клієнтів, стикалася з проблемою ефективного управління зверненнями та запитами своїх клієнтів. Зі зростанням клієнтської бази стало зрозуміло, що необхідно знайти рішення, яке дозволить централізувати обробку запитів та підвищити рівень задоволеності клієнтів.

Впровадження та основне використання HelpDeskStar

Для вирішення цих викликів компанія вибрала систему HelpDeskStar, яка допомогла компанії перейти на централізовану систему обробки запитів. Впровадження системи дозволило автоматизувати багато процесів і забезпечити однаково високу якість обслуговування на всіх етапах взаємодії з клієнтом.

 • Централізація звернень з різних каналів: Система дозволила об'єднати всі канали зв'язку в єдиний інтерфейс. Тепер тікети, що надходять з електронної пошти, месенджерів та телефонних дзвінків, автоматично інтегруються в одну систему. Це спростило моніторинг та управління зверненнями, забезпечуючи швидке реагування та зменшення часу вирішення інцидентів.
 • Використання бази знань для швидких відповідей: Іншою важливою особливістю системи стала інтегрована база знань, яка дозволяє співробітникам швидко знаходити відповіді на типові запитання та автоматично генерувати відповіді для клієнтів. Це значно підвищило ефективність обслуговування та дозволило зосередити ресурси на складніших та критичних випадках.
 • Реакція на впровадження з боку персоналу: Персонал компанії позитивно відгукнувся на впровадження HelpDeskStar. Співробітники відзначають зручність використання системи та значне зниження навантаженість під час робочого процесу, оскільки система допомагає організувати робочий процес та забезпечити більшу прозорість взаємодій з клієнтами.

Основні переваги та покращення після впровадження: Після впровадження HelpDeskStar, компанія спостерігає значні покращення у своїй роботі:

 • Зниження часу реагування: середній час відповіді на звернення клієнтів знизився на 30%.

 • Збільшення задоволеності клієнтів: завдяки швидкому і якісному вирішенню запитів задоволеність клієнтів покращилася, що підтверджується регулярними опитуваннями та відгуками.

 • Оптимізація внутрішніх процесів: систематизація звернень і запитів у єдиній системі сприяла кращій організації робочого процесу та зменшенню помилок.

 • Ці результати демонструють, як правильне використання інноваційних технологій може підвищити якість обслуговування та ефективність бізнесу.

Історія успіху поліграфічної компанії

Компанія спеціалізується на поліграфії та виготовленні пластикових карток, пропонуючи клієнтам унікальні рішення для покращення їхньої присутності. Основною проблемою для компанії була потреба в ефективному управлінні збільшеною кількістю клієнтських запитів та впорядкуванні процесу реагування на них.

Як HelpDeskStar трансформував їхню роботу

Контроль та управління заявками: Впровадження HelpDeskStar дозволило встановити контроль над усіма замовленнями та зверненнями. Тікет-система надала можливість централізованого відстеження всіх звернень, що істотно знизило ризик втрати важливої інформації та забутих запитів.

 • Скорочення часу реакції на звернення клієнтів: Автоматизація розподілу тікетів згідно з встановленими правилами та пріоритетами допомогла зменшити час, необхідний для першої відповіді на запити клієнтів. Це підвищило загальну задоволеність клієнтів, які цінують швидке обслуговування.

 • Відгуки клієнтів та збільшення задоволеності клієнтів: З впровадженням HelpDeskStar, компанія відзначила значне зростання позитивних відгуків від клієнтів. Ці відгуки часто вказують на зручність та ефективність нової системи, яка дозволяє клієнтам легко відслідковувати статус своїх заявок і отримувати своєчасну підтримку.

Конкретні вигоди та цифри, що демонструють успіх: Завдяки систематизації звернень та оптимізації процесів обслуговування, компанією були зафіксовані наступні покращення:

 • Зниження часу на обробку запитів на 40%

 • Збільшення рівня задоволеності клієнтів на 50%

 • Підвищення загальної продуктивності команди обслуговування на 35%

Ці результати яскраво демонструють, що впровадження сучасної системи управління взаємодіями з клієнтами може стати значущим кроком до оптимізації бізнес-процесів та покращення загальної ефективності компанії.

Висновки

З огляду на розглянуті історії успіху компаній, можна чітко побачити, як впровадження HelpDeskStar стало ключовим фактором у покращенні обслуговування клієнтів та оптимізації внутрішніх процесів. Ці кейси підкреслюють важливість інтегрованих систем управління тікетами в сучасному бізнес-середовищі, де швидкість реагування та ефективність обслуговування відіграють вирішальну роль.

Основні висновки з історій успіху:

 • Централізація комунікацій: Об'єднання всіх каналів звернень у єдину систему забезпечує кращий контроль і швидше реагування на запити клієнтів.

 • Автоматизація процесів: Автоматичне призначення та сортування тікетів за пріоритетами сприяє зниженню часу обробки та підвищенню загальної продуктивності.

 • Підвищення задоволеності клієнтів: Швидкі та якісні відповіді на запити клієнтів значно збільшують їхню лояльність та задоволеність сервісом.

 • Оптимізація внутрішньої роботи: Зменшення ручної роботи та помилок через використання інтегрованих інструментів планування і аналізу покращує ефективність робочих процесів.

Рекомендації для інших компаній

Будь-яка організація, що прагне покращити якість обслуговування та оптимізувати роботу своєї служби підтримки, має розглянути можливість впровадження системи управління тікетами, такої як HelpDeskStar. Особливу увагу слід звернути на:

 • Аналіз поточних потреб та бізнес-процесів: Визначте, які саме виклики стоять перед вашою компанією, і як система може допомогти їх вирішити.

 • Вибір налаштовуваного рішення: Оберіть систему, яка може бути адаптована під специфічні потреби вашого бізнесу.

 • Забезпечення підтримки та навчання персоналу: Важливо, щоб всі користувачі системи були належно навчені та мали доступ до технічної підтримки при необхідності.

Якщо ваша компанія готова взяти на себе виклик модернізації процесів обслуговування клієнтів, не вагайтеся звернутися за демонстрацією або консультацією в HelpDeskStar. Забезпечте своєму бізнесу переваги, які принесе передова тікет-система.