Політика конфіденційності HelpDeskStar

Компанія HelpDeskStar прагне захищати конфіденційність усіх користувачів свого програмного забезпечення. Конфіденційна інформація, як-от імена користувачів і паролі, використовується лише для виконання основних функцій програмного забезпечення – отримання та надсилання електронних листів. Облікові дані та вся особиста інформація користувача (включно з подіями, контактами, електронними листами тощо), отримана з віддалених служб (наприклад, серверів електронної пошти), зберігаються лише на комп’ютері користувача та ніколи не передаються розробникам цього програмного забезпечення чи будь-якій іншій третій стороні. Жодна особиста інформація користувача, що зберігається на комп’ютері, ніколи не передається розробнику чи стороннім службам, якщо користувач не робить це вручну, наприклад, копіюючи або переміщуючи особисту інформацію (наприклад, електронну пошту) до папки, яка синхронізована з віддаленою третьою стороною для обслуговування.
Однак певні онлайн-сервіси, з якими ви вирішите синхронізувати свої особисті дані, можуть збирати різну інформацію про вашу діяльність і взаємодію з сервісом – обов’язково ознайомтеся з політикою конфіденційності цих сервісів.

У цьому документі Політики конфіденційності чітко вказується та надається інформація про те, які, як і чому особисті дані чи інформація збираються, використовуються та розкриваються, коли використовується це програмне забезпечення, а також вибір, який ви пов’язали з даними.

Метою цього документа є забезпечення відкритого середовища між розробниками та користувачами цього програмного забезпечення шляхом інформування, про те яку інформацію збирає розробник. Ця Політика поширюється на це програмне забезпечення, і розробники не несуть відповідальності за вміст або методи конфіденційності будь-якого програмного забезпечення третіх сторін, що не взамодіє з розробником, на яке посилається це програмне забезпечення або яке посилається на це програмне забезпечення, тому радимо прочитати Політику конфіденційності сторонніх служб, які можуть бути пов’язані з цим програмним забезпеченням.

Дозволи та доступ до Gmail

HelpDeskStar запитує автентифікацію для доступу до облікового запису Gmail користувача, щоб відображати електронні листи користувача та папки електронної пошти в програмах і дозволяти користувачеві взаємодіяти з ними без необхідності переходити до веб-інтерфейсу Gmail. Доступ до даних електронної пошти здійснюється через протокол IMAP.

Програмне забезпечення ніколи не надсилатиме електронні листи від імені користувача без участі користувача, а також не змінюватиме чи видалятиме будь-які електронні листи без участі користувача. Однак він може завантажувати вміст із Gmail у фоновому режимі без взаємодії з користувачем, якщо користувач увімкнув автоматичну синхронізацію.

Електронні листи, синхронізовані з інших постачальників електронної пошти або локального сховища електронної пошти (наприклад, maildir, mbox), ніколи не передаються в обліковий запис Gmail користувача та не надаються Google, якщо користувач явно не перемістить або не скопіює їх у Gmail.

Використання HelpDeskStar інформації, отриманої від Google Restricted scopes APIs, відповідатиме вимогам Google щодо обмеженого використання.